O nas

Firma SOLID COMP powstała w 2004 roku, w wyniku fuzji firm STANDARD (1996) i MARIO COMPUTERS (1999), w odpowiedzi na wzrost potrzeb swych Klientów.
Pozwoliło to nam znacznie rozszerzyć zakres działania, i na bazie zdobytych doświadczeń oferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.
Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej Klientów instytucjonalnych, jak również indywidualnych.
Wykorzystując znaczące kapitały własne, wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm pracowników, stworzyliśmy solidną i dynamicznie działającą firmę, gwarantując naszym klientom terminowe usługi na najwyższym poziomie.

 

Enova

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo:

  • oprogramowanie dla firm wspomagające działalności małych i średnich przedsiębiorstw w takich obszarach jak zarządzanie, rachunkowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową oraz kadry i płace. Takich producentów jak:
  • SONETA – system ERP enova365
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań serwerowych opartych na stabilnych systemach,
  • projektowanie i wdrożenia rozwiązań sieciowych, również sieci bezprzewodowych,
  • projektowanie i wykonywanie stron i serwisów internetowych,
  • usługi związane z outsorcing’iem i audytem informatycznym,
  • sprzedaż sprzętu i podzespołów komputerowych i sieciowych.

 

Nieustannie dążymy do rozszerzania naszej oferty oraz udoskonalania świadczonych dotychczas usług tak aby móc sprostać Państwa potrzebom.

W działalności każdej firmy sprawne i szybkie dostarczenie informacji jest elementem wpływającym bezpośrednio na jej wydajność. Niezawodna i ciągła praca systemów teleinformatycznych stanowi jedną z najważniejszych części funkcjonowania większości firm. Dlatego w odpowiedzi na oczekiwania klientów i w oparciu o nabyte doświadczenie Nasza Firma oferuje wysokiej jakości usługi informatyczne a także sprzęt taki jak: komputery, serwery urządzenia sieciowe, urządzenia peryferyjne.

Projektujemy i integrujemy systemy informatyczne, dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie narzędziowe i wspomagające zarządzanie małych i średnich firm. Zapewniamy ich kompatybilność i poprawne działanie oraz rzetelną i profesjonalną administrację tworzonego systemu.
Zdobywamy na bieżąco wiedzę na temat nowych technologii, aby móc usprawniać istniejące i tworzyć nowe wydajne systemy spełniające potrzeby klientów i zapewniające wydajniejszą pracę.
W dzisiejszych czasach, coraz bardziej powszechnym i potężnym medium jest Internet, który powoduje, iż reklama w sieci staje się wręcz niezbędnym elementem kampanii marketingowej każdej firmy. Umożliwia zdalną pracę oraz dostęp do zasobów przy wyszukiwaniu produktów, usług i informacji z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów dynamicznie rozwijamy dział projektowania baz danych i tworzenia stron WWW, aby stworzyć dla Państwa skuteczną reklamę internetową.
Zapewniamy jednocześnie wysoki poziom zabezpieczeń chroniący przed ingerencją niepożądanych osób.

Zapraszamy do współpracy z nami

Formularz kontaktowy